top of page
Szukaj
  • bielkatomasz

Jestem w Vogue Italy?!

Przygotowując materiał dla klienta i już w trakcie publikowania go do polskich mediów trafiłem na bardzo ciekawe zdjęcie, które postanowiłem podesłać włoskiemu wydaniu biblii mody.

Backstage

Jak się okazało redakcyjni edytorzy postanowili je umieścić w wersji online swojego magazynu. No cóż tu dodać, cieszę się i wszystkim moim partnerom biznesowym i nie tylko dziękuję za miłe telefony i wstawianie tego małego sukcesu na swoje relacje <3


A zdjęcie? Cyknięte na szybko. Z zamyśloną i wpatrzoną w obiektyw modelką, tuż przed wyjściem na scenę podczas pokazu Mariusza Przybylskiego Under Construction SS'19. Tłum, uśmiechy, oczekiwanie, głowa mojego ziomala Michała pędzącego do ostatnich poprawek upięć włosów. Wszystkie te niepozorne detale w klubowym świetle małego korytarza blisko sceny głównej tworzą całość, która podoba mi się cholernie, tym bardziej z tym logotypem po prawej stronie :)


Miałem na stronie zamieścić obszerną relację z tego wydarzenia, jednakże to jedno w zupełności wystarczy. Do zobaczenia na sesjach i pokazach!

Comments


bottom of page